marki_selvert
SELVERT

Opis Od ponad 25 lat istnienia filozofia szwajcarskiej marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej zdrenowania i odtrucia, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu trzy podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowina, torf oraz woda termalna. Od wielu lat bada się mechanizm „samoleczenia” organizmu, który polega na stymulacji naturalnego cyklu odbudowy tkanek oraz jego wpływ na usprawnianie układu immunologicznego (odpornościowego).  Nowoczesna kosmetologia wykorzystuje najnowsze osiągnięcia biologii, medycyny, chemii, farmakologii. Takie właśnie są kosmetyki Selvert Thermal Dermatologique

Zabieg odnawiający ze śluzem ślimaka
zabieg_ze_sluzem_slimaka

Zabieg silnie regenerujący i odnawiający skórę o działaniu przeciwstarzeniowym. Zawiera wyciąg z białka ślimaka, który umożliwia regenerowanie uszkodzeń własnej skóry.

Aquawear
Aquawear

- Aquawear to kompleksowy program zabiegowy stworzony dla skóry odwodnionej, celem przywrócenia jej prawidłowego nawilżenia oraz utrzymania prawidłowej gospodarki hydrolipiowej. SELVERT THERMAL prezentuje kosmetyczny, najbardziej Inteligentny System Nawadniający. To fenomenalne nawadnianie z oryginalnymi formułami i najnowocześniejszymi składnikami, które kompleksowo działają na skórę: od jej powierzchni po najgłębsze warstwy. Ten rewolucyjny system pomaga skórze odzyskać optymalne nawilżenie i funkcje barierowe, neutralizować suchość oraz odpowiadać na specyfczne potrzeby i wymagania każdego klienta w zakresie nawadniania.

Cell Vitale
cell_vitale

Rewolucyjny, jeden z najlepszych zabiegów opóźniających starzenie się – do skór dojrzałych. Dzięki cytozolowi (płyn wewnątrzkomórkowy z komórek macierzystych jabłoni Uttwiler Spätlauber w lipozomach) – chroni i przedłuża życie komórek macierzystych skóry, zwiększa ich witalność oraz spowalnia proces starzenia. Stymulując odnowę komórkową skóry, przywrócą jej młody wygląd i naturalny blask. Dzięki OVALISS™ (glaucyna) redukuje i napina podbródek. Korzystnie działa na krążenie powierzchniowe oraz gospodarkę wodną skóry. Poprawia natlenienie komórek i przywraca właściwy metabolizm skóry. Działa przeciw wolnym rodnikom, regeneruje i rozjaśnia. Absorbuje zanieczyszczenia, reguluje wydzielanie tłuszczu i matuje. Wspomaga produkcję kolagenu i restrukturyzację jego sieci, odmładza i ujędrnia.

Regeneration Absolue
selvert_regeneration absolue

Zabieg silnie regenerujący i odnawiający skórę o działaniu przeciwstarzeniowym. Zabieg Regeneration Absolue z wyciągiem z białka ślimaka przyspiesza regenerację skór bladych,szarych i zmęczonych, które utraciły zdolność do samo regeneracji oraz takich, w których proces złuszczania naskórka w warstwie rogowej nie przebiega w prawidłowy sposób. Przywraca komórkom energię i zwiększa ich efektywność. Wzmacnia strukturę elastyny i włókien kolagenowych.Regeneruje skóry wrażliwe oraz te, które poddane były różnorodnym zabiegom medycyny estetycznej. Zabieg nadaje skórze młodzieńczy wygląd i blask. Zawiera substancje przeciwstarzeniowe takie jak glikopeptydy sojowe oraz aktywatory kolagenu, które redukują zmarszczki i efekty starzenia się skóry. W zabiegu wykorzystujemy także wielofunkcyjny ekstrakt z białka ślimaka zawierający naturalne antybiotyki, alantoinę, kolagen, elastynę, enzymy, kwas glikolowy i proteazy. Ekstrakt ten działa regenerująco, oczyszczająco i antybakteryjne na skórę. Poprawia proces odnowy komórkowej, dotlenia tkankę i złuszcza powierzchniowe warstwy naskórka. Po zabiegu skóra pozostaje jędrna i napięta. Wszelkie podrażnienia zostają zredukowane.

Peptide Lift
selvert_peptide lift

to kosmetyczna rewolucja w każdej kropli, podarunek jędrnej, gładkiej, nawodnionej skóry, a zarazem ogromne wyzwanie dla oznak przemijania czasu na twarzy. Bogata receptura i rewolucyjne peptydy najnowszej generacji po to, by dać natychmiastowy, długotrwały efekt liftingu. Różnego rodzaju receptory (zamki) błony komórkowej mogą być penetrowane jedynie przez specjalny rodzaj molekuł (klucze). Takimi kluczami są specjalne peptydy, które stymulują pożądane w obrębie komórki procesy. Kompozycja peptydów w serii Selvert Thermal Peptide Lift stymuluje różne mechanizmy, które korzystnie wpływają na skórę. Misją linii jest ochrona skóry, przywrócenie jędrności oraz poprawa konturów twarzy w naturalny, nieinwazyjny sposób.

Urban Response
selvert_urban response

Zanieczyszczenie środowiska, w którym żyjemy i powietrza, którym oddychamy to jeden z głównych problemów dzisiejszych czasów. Obecny w dużych miastach smog zawiera szkodliwe dla ludzi pyły PM2,5 i PM10, metale ciężkie oraz benzopiren. Te składniki przede wszystkim osiadając na naszej skórze, powodują w niej ogromne zniszczenia takie jak:

• chroniczne mikrozapalenia, uszkadzające DNA komórek; • odwodnienie i wysuszenie; • utrata jędrności i elastyczności; • nadwrażliwość, która może przejawiać się w postaci zmian trądzikowych, egzemy, pokrzywki W konsekwencji następuje osłabienie funkcji obronnych naszej skóry, drastycznie nasila się formowanie wolnych rodników, które przyspieszają przedwczesne jej starzenie oznaki którego widzimy w postaci zmarszczek oraz linii mimicznych. Zabieg Urban Response działa jak silna tarcza, chroniąca funkcje bariery skóry dzięki m.in. rewolucyjnemu składnikowi Shield MP.Linia ta jest w stanie naprawić szkody wyrządzone przez agresywne środowisko wielkomiejskie oraz przywrócić jej naturalne piękno i promienność, nadać aksamitną teksturę, a także skutecznie ochronić.Zapobiega stresowi oksydacyjnemu, neutralizuje wolne rodniki ,stymuluje naturalny mechnizm naprawy DNA ,przywraca piękno i młodość.