twarz-maximus

MAXIMUS
Rewolucja w modelowaniu rysów twarzy

Maximus jest jedynym na rynku urządzeniem estetycznym, które działa na trzech poziomach ludzkiej tkanki. Stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Jest zaopatrzony w cztery głowice, by zapewnić pełną gamę zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz.

Jak działa Maximus?

Maximus łączy technologię TriLipo RF (tri polarna fala radiowa) oraz TriLipo DMA (dynamiczna aktywacja mięśni). Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu

Dodatkowo skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych i elastylowych oraz jednoczesną stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien.

Efektem takiego działania jest redukcja tkanki tłuszczowej a tym samym centymetrów w obwodzie obszaru zabiegowego, wymodelowanie sylwetki oraz poprawą jędrności, napięcia skóry.

Również głowica przeznaczona do zabiegów na twarz uruchamia dwie technologię – fale radiową i dynamiczną aktywację mięśni. Pracuje się nią na obszarze pod kością policzkową dosłownie modelując twarz. W efekcie, tuż po zabiegu kości policzkowe są wyraźniej zarysowane. Działanie RF spłyca bruzdy, a line i zmarszczki wokół oczu czy ust redukowane są przy użyciu dopasowanej rozmiarem do pracy na małych obszarach, precyzyjnej głowicy RF.

Głowica frakcyjna TriFractional wykorzystująca fale radiową powoduje mikro uszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia, łącznie z neokolagenezą, tworząc zdrowa tkankę. Po zabiegu nieleczone obszary działają jak uzdrawiające centra.

Energia TriFractional jest wprowadzana w trzech impulsach, co umożliwia głębszą penetrację energii RF do tkanki, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów, przy minimalnym dyskomforcie i minimalnym okresem rekonwalescencji.

twarz-maximu-przed-po-twarz-610x210

Efekty zabiegów Maximus:

ujędrnienie i odmłodzenie skóry
redukcja cellulitu
modelowanie sylwetki
lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni
poprawa konturów twarzy
redukcja zmarszczek
redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych
detoksykacja i drenaż limfatyczny
poprawa krążenia krwi i dotlenienie
Rekomendowana ilość zabiegów:

W przypadku TriLipo RF i Trilipo DMA 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Pierwsze efekty zabiegów na twarz i ciało widać już po pierwszym razie. Dla zwiększenia i utrwalenia efektów należy wykonać serię powtórzeń od 6 do 8 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Zabieg TriFractional, w zależności od problemu na który działamy, powtarza się 2 do 4 razy w odstępach od 2 tygodni do 1 miesiąca.

Czas trwania zabiegu: 1h