Twarz_Rhonda
RHONDA ALLISON

Rhonda Allison stworzona  w 1990 r. w USA firma od 30 lat specjalizuje się w kosmetykach profesjonalnych i cieszy się wielkim zaufaniem dermatologów, chirurgów plastycznych, kosmetologów, ale przede wszystkim klientów .Produkty Rhonda Allison, a właściwie ich składniki to połączenie unikatowych, opracowanych naukowymi metodami i potwierdzonych certyfikatami amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), substancji aktywnych oraz najlepszych, specjalnie wyselekcjonowanych, składników naturalnych. To połączenie, które zapewnia doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Skóra otrzymuje wszystko, czego potrzebuje do zachowania zdrowia i piękna.

Cherry

łagodny peeling regenerujący naskórek. Działa keratolitycznie, przeciwzapalnie , zawiera naturalne flawonoidy o silnym działaniu aktyoksydacyjnym. Działa doskonale w kuracjach anti-age, zwalcza i zapobiega niszczeniu skóry przez wolne rodniki i odbudowuje tkankę skórną.

Pumpkin

łagodny peeling pozyskiwany z naturalnych składników roślinnych dających skórze gładkość i połysk. Zawiera dużą ilość Witaminy A, działającą prawie jak kwas Retinowy zawarty w skórze. Skutecznie likwiduje wolne rodniki.Może być używany na każdego rodzaju skórze, wartości odżywcze skierowane są jednak dla skóry z oznakami fotostarzenia oraz uszkodzonej przez wolne rodniki.