twarz
O NAS

Salon Urody RITUALS to wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Warszawy. Staramy się, by klient wchodząc do naszego salonu choć na chwilę zapomniał o szumie ulic wielkiego miasta. Troszczymy się o każdy detal. Zapewniamy Państwu dostęp do najwyższej klasy urządzeń, ekskluzywnych kosmetyków i usług najlepszych specjalistów w swojej branży.

Co nas wyróżnia?

Nie tylko harmonijne, ekskluzywne wnętrza i doskonale wyszkolony zespół specjalistów, ale przede wszystkim jakość usług na światowym poziomie oraz intymna, komfortowa atmosfera. Idealnie dobrane kosmetyki, relaksujące masaże, nastrojowa muzyka i filiżanka aromatycznej kawy uczynią ze zwykłego zabiegu pełen magii rytuał.

NASZA OFERTA

Oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dużą popularnością wśród pań cieszy się depilacja woskiem (w tym depilacja brazylijska), masaże oraz różnego rodzaju zabiegi na twarz i ciało. Jesteśmy czujni na wszelkie nowości, jakie pojawiają się na rynku kosmetycznym. Przeprowadzamy popularne, nowoczesne zabiegi, takie jak endermologia, dermapen, czy lifting bezigłowy ZAFIRO. Szczegóły każdego z nich zostały opisane w zakładce oferta (link).

LOKALIZACJA

Nasz salon kosmetyczny mieści się na warszawskim Mokotowie w pobliżu stacji metra „Pole Mokotowskie”. Nieopodal salonu znajduje się również przystanek tramwajowy (linia 33). Do dyspozycji klientów jest też parking przed budynkiem.